Hakkımızda

YuceAytac Et ve Et Ürünleri Entegre Tesisine Hoşgeldiniz

Sağlıklı ve güzel koşullarda üretim ve teslimat yapıyoruz.

Firmamız; 1995 yılında Kırklareli vilayet meydanında açtığı perakende satış mağazasıyla ticaret hayatına başlamıştır. 2006 yılına kadar altyapısını tamamlayarak, süpürgeciler sitesi mevkinde üretim ve parçalama tesisini kurmuştur.Daha sonra 2009 yılı temmuz ayında Kırklareli Belediye Mezbahasının özelleştirilmesi ile birlikte buranın işlemeciliğini devralan firmamız, 3 yıldır burada teknolojinin ve hijyen kurallarının en güzel şekilde uygulandığı örnek bir kesimhane olarak, İslami şartlara uygun kesimlerine devam etmektedir. 2013 yılında ise "Karaumurda 2. parekende satış mağazasını açmıştır.Firmamız, Yüceaytaç ve Trakya Yüce Kardeşler Et Ve Et Ürünleri olmak üzere iki markaya sahiptir.
Prensibimiz; Müşterilerimizin en doğal hakkı olan kaliteli, sağlıklı et ve et ürünlerini, ( sucuk, salam, kavurma, füme et ve köfte çeşitleri ile ) onların hizmetine sunmak, bununla beraber gelişen teknolojiye ayak uydurabilecek ekipmanı bünyemizde barındırarak, hijyen konusundan taviz vermeden değerli müşterilerimize sorunsuz ve güler yüzlü anlayışla hizmet etmektir.
ISO9001:2000 ve ISO22000 Kalite Belgesine sahip olan firmamızda Türk gıda mevzuatında yer alan yönetmelik ve kodekslere göre üretim yapılmaktadır.
Aytaç Et Tavuk Canlı Hayvan Zahire Nakliye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak hedefimiz, çalışanları ile büyümeyi, tüketicisi ile bütünleşerek Trakya yöresinde bir entegre et ve et ürünleri tesisleri kurarak marka olmayı ana hedef olarak belirlemiştir.

Yüce Aytaç

Yüce Aytaç / CEO

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Başta yönetim ve tüm çalışanlarda kalite ve hijyen bilincini oluşturarak günümüz insanının değer ve beklentilerini karşılayabilecek kaliteli ve güvenle tüketilebilecek Türk damak tadına uygun et ve et ürünlerini hijyenik ortamda üreterek sağlıklı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmak.
Sorumluluk bilincine sahip ekip ve teknoloji yardımı ile sürekli kendini geliştirerek sektörün öncü kuruluşu olmayı amaç edindik.

MİSYONUMUZ

Kalite ve güvenlik standartları çerçevesinde tüketicilerimizin damak tadına uygun yöresel lezzetleri gelecek nesillere aktarmaktır.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi çalışmalarımızla tüketicilerimizden gelen talepleri de göz önünde bulundurarak sağlıklı ve kaliteli ürünler üretmek.