Yüce Aytaç Kasaplar

Yüce Aytaç Et Mangal Salonu

Şehrin kalbinde geniş ve ferah bahçesi ile sizleri karşılamakta olan salonumuz, bir ana salon, iki akvaryum salon ve bahçe masaları ile sizlere hizmet vermektedir. Toplam 300 kişilik kapasitesi bulunan salonumuz sizlere düzenleyeceğiniz organizasyonlara karşılık vereceği gibi aileniz ile hoş bir yemek yeme imkanı sunmaktadır. Küçük misafirlerimizin oyun alanında vakit geçirirken sizlerde onların mutluluğuna kahvelerinizi yudumlarken tanıklık edebilirsiniz.

Organizasyonlar da, İftar veya şirket yemeklerinde salon kapasitesi 400 kişiye kadar çıkartılmaktadır.

Yüce Aytaç Izgara Salonu

Şehrin işlek caddesinde işlerinizi koştururken gelen ızgara kokusu ile açıktığınızı hissettirecek bir mekanımız, sizlere zaman kaybettirmeden hızlı servisi ile öğle aralarınıza ve alışveriş molalarınıza renk katacak.

Karaumur Kasap

Geniş ürün çeşitliği sayesinde dilerseniz reyonlardan dilerseniz kendi istediğiniz şekilde etlerinizi hazırlamak için tasarlanmış mimari yapısı ile et ve et ürünlerinin yanında sakatat grubu ile de sizlere hizmet vermektedir.

Vilayet Kasap

Hızlı ve pratik şekilde siparişleriniz hazırlanırken size şehir meydanının hareketliliğinde çayınızı yudumlaya bilirsiniz. Ürün grubu ve çeşitliği ile en güzel mangalları yakmanızı sağlayacak ve ustalarımızdan aldığınız pratik pişirme tarifleri ile fark yaratacaksınız.